Yükleniyor... Lütfen Bekleyin...
 Yükleniyor... Lütfen Bekleyin...

BİZDEN HABERLER

 • Para Sayma Makinesi Modelleri Nelerdir?

  Para Sayma Makinesi Modelleri Nelerdir?

   
   
              Para akışının hızlı olduğu banka, döviz büroları ve daha pek çok büyük işletmede kullanılan para sayma makineleri iki türlüdür. Madeni para sayma makineleri ve kağıt sayma makineleri olarak bakacağımız bu türler de kendi içlerinde pek çok çeşitliliğe sahiptir. Teknolojinin gelişmesiyle para sayma makinesi daha farklı özelliklerle donatılarak kullanıcılarına sunulmaktadır. Madeni para sayma makineleri özellikle de döviz alım satımı yapan yerlerde tercih edilmektedir. Firmamız bünyesinde işletmenizin iş yoğunluğunu kaldırabilecek her türlü çeşitlilikte para sayma makinesi bulmanız mümkün.
   
   Sahte Paraya Önlem İçin Para Sayma Makinesi Kullanın!
   
              Günümüzde işletmelerin yoğunlukları dolayısıyla elemanların sahte paraları tek tek gözleriyle bakmaları olanaksızdır. Biri olmazsa bir diğeri gözden kaçacaktır. Bunun önüne geçmenin en doğru yolunda şirketimizde bulunan sensörlü para sayma makinelerinden sayın almanız olacaktır. İçerisinde bulunan sensörler yardımıyla gerçeği ve sahtesini birbirinden kolayca ayıran para sayma makinesi işlerinizin güzelliği açısından önem arz etmektedir. Hem kağıt hem bozuk paranın sayılabilmesi oldukça meşakkatli bir iştir. Doğru saysanız bile işlem hızı çok düşük olacaktır. Ayrıca personelin bir anlık dalgınlığı işletmenin zarara uğramasına sebep olacağından gerekli önlemi almanızda yarar vardır.
   
   Para Sayma Makineleri Pahalı Mı?
   
              Fiyat söz konusu olduğunda özellikler devreye girer ancak şunu söyleyebiliriz ki firmamız aracılığıyla kaliteli bir para sayma makinesi uygun fiyatlarla müşteri kullanımına sunulmaktadır. İşlem hızı, gereksiz yere yaşanan kayıplar gibi pek çok sorunun önüne geçecek olan makineler kısa sürede maliyetini karşılayacağından kaliteli ve fonksiyonel bir ürün kullanmanızda yarar vardır. Örneğin bir makine sayar, ardından da deste yapar. Bir makine sadece sayar size yeterlidir. Bunlar İçin deneyimli müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek işletmenizin iş hacmi konusunda bilgilendirmeniz halinde gerekli tecrübeleri sizlerle paylaşacak doğru makineyi işletmenize kazandırmak İçin ellerinden geleni yapacaklardır.